«ΤΡΙΤΣΕΙΑ 2014» Ευχαριστήριο – Αποτελέσματα Αγώνων Στίβου

"Τρίτσεια"

“Τρίτσεια”

Η Κοινωφελής Επιχ/ση του Δήμου Κεφαλλονιάς μετά από την άψογη συνεργασία με:

–         Την Ομοσπονδία Ελλήνων Βετεράνων Αθλητών Στίβου (ΟΕΒΑΣ)

–         Την Δ/νση Π/θμιας και Δ/θμιας Εκπαίδευσης Ν. Κεφ/νίας & Ιθάκης.

–         Την Οργανωτική Επιτροπή Σχολικών Αγώνων (ΟΕΣΑ)

–         Την Γυμναστική Εταιρεία Κεφαλονιάς (ΓΕΚ)

–         Το Ίδρυμα Αντώνη Τρίτση

Διεξήγαγε και φέτος τους Αγώνες, παρά τις δυσκολίες που παρουσιάστηκαν από τους σεισμούς.

Ο στόχος μας, να δοθεί το μήνυμα της αξίας της «δια βίου άθλησης» και να αποδοθεί φόρος τιμής στον συμπατριώτη μας Αντώνη Τρίτση επιτεύχθηκε πέρα από τις προσδοκίες μας.

Ευχαριστούμε θερμά:

– Τους καθηγητές Φυσικής Αγωγής που εθελοντικά πρόσφεραν ανεκτίμητη βοήθεια ως κριτές στην διεξαγωγή των αγώνων.

– Το Σώμα Εθελοντών Σαμαρειτών & τους Ιατρούς κ. Στάμω Θεοτοκάτου και κ. Μιχάλη Γάκη για την ιατρική κάλυψη των Αγώνων.

– Τους Πολιτιστικούς Συλλόγους Κρανιάς «Ο ΜΠΑΛΛΟΣ», Πόρου «ΠΡΟΝΗΣΟΣ», Σκάλας «ΠΗΝΕΛΟΠΗ», Αγ. Ειρήνης «ΑΡΑΚΛΙ», Βαλσαμάτων «Ο ΒΑΛΣΑΜΟΣ».

– Τους μαθητές τους γονείς και τους βετεράνους συμμετέχοντες.

– Τα Μ.Μ.Ε. για την άρτια δημοσιογραφική κάλυψη των Αγώνων.

– Την Φιλαρμονική της Κ.Ε.ΔΗ.ΚΕ. «Διονύσιος Λαυράγκας» και τον Μαέστρο της Βασίλη Περλικίδη.

– Τις γραμμές KEFALONIANLINES για την μεταφορά των Βετεράνων Αθλητών.

Με εκτίμηση

Ο Πρόεδρος της Κ.Ε.ΔΗ.ΚΕ.

Άγγελος Κωνσταντάκης

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΣΧΟΛΕΙΩΝ

ΣΤΙΒΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ

50μ.

ΣΕΙΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
ΓΙΑΝΝΑΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 6Ο ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 7΄.81΄΄
ΤΖΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΓ. ΓΕΡ.-ΟΜΑΛΩΝ 8΄.15΄΄
ΚΟΚΚΑΛΗ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ ΣΑΜΗ 8΄.18΄΄

600μ.

ΣΕΙΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
ΒΟΥΤΣΙΝΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΥΛΑΡΟΣ 2΄.11΄΄.2
ΒΑΓΓΕΛΑΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 6Ο ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 2΄.15΄΄.90
ΛΑΣΚΑΡΑΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΓ. ΓΕΡ.-ΟΜΑΛΩΝ 2΄.17΄΄.70

ΜΗΚΟΣ

ΣΕΙΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
ΚΟΥΝΑΔΗ ΚΥΡΙΑΚΗ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1Ο ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 3.47
ΝΙΦΟΡΑΤΟΥ ΕΛΕΝΗ 1Ο ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 3.01
ΣΙΜΩΤΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΠΟΡΟΥ 3.00

ΥΨΟΣ

ΣΕΙΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
ΠΑΠΑΔΗΜΑΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΣΑΜΗΣ 1.20
ΔΕΛΛΑΠΟΡΤΑ ΙΛΦΙΝΕΣ ΣΑΜΗΣ 1.10
ΒΑΝΔΩΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 1Ο ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 1.00

ΜΠΑΛΑΚΙ

ΣΕΙΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
ΚΙΡΙΟ ΚΡΙΣΤΙΑΝΑ 2ο  ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 32,30
ΠΕΦΑΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΚΕΡΑΜΕΙΕΣ 30,40
ΣΤΑΘΑΤΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΓ. ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 29.90

ΣΤΙΒΟΣ ΑΓΟΡΙΩΝ

50μ.

ΣΕΙΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
ΛΟΥΚΑ ΦΛΑΒΙΟ ΠΟΡΟΥ 7΄.93΄΄
ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΛΥΣΣΑΝΔΡΟΣ 2ο ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 7΄.94΄΄
ΠΑΓΟΥΛΑΤΟΣ ΝΙΚΟΣ 6ο ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 8΄.04΄΄

600μ.

ΣΕΙΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
ΜΙΧΑΛΑΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΑΜΗ 15.9.90
ΒΕΖΑΪ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 1ο ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 2.05.30
ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΣΚΑΛΑ 2.05.40

ΜΗΚΟΣ

ΣΕΙΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 3.60
ΓΑΣΠΑΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ- ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΠΥΛΑΡΟΥ 3.50
ΔΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΚΑΛΑΣ 3.42

ΥΨΟΣ

ΣΕΙΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
ΦΩΤΕΙΝΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΑΓ. ΓΕΡ.-ΟΜΑΛΩΝ 1.15
ΣΚΟΥΡΤΗΣ ΕΚΤΟΡΑΣ 1ο ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 1.15
ΣΠΑΘΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΣΑΜΗΣ 1.10

ΜΠΑΛΑΚΙ

ΣΕΙΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
ΚΟΥΡΑΚΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 1ο ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 44.70
ΛΙΤΣΑΪ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 2ο ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 44.50
ΚΑΡΑΝΤΙΝΟΣ-ΛΙΒΙΕΡΑΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 5ο ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 40.30

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ

ΣΤΙΒΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ

80 μ.

ΣΕΙΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
ΚΑΓΚΑΡΑ ΒΑΡΒΑΡΑ 1ο ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 11.60
ΜΟΥΡΕΛΑΤΟΥ ΒΑΛΕΡΙΑ 1ο ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 11.70
ΝΑΤΣΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 3ο ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 12.20

 

600 μ.

ΣΕΙΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
ΜΕΣΟΡΟΠΙΑΝ ΒΑΡΒΑΡΑ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ 2.07.90
ΚΑΓΚΑΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 1ο ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 2.10.00
ΚΑΛΑΦΑΤΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 1ο ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 2.14.20

 

ΜΗΚΟΣ

ΣΕΙΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
ΜΙΝΕΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ 3.66
ΤΣΟΥΚΟ ΚΑΜΙΛΑ 2ο ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 3.53
ΣΠΥΡΑΤΟΥ ΝΕΦΕΛΗ 2ο ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 3.48

 

ΥΨΟΣ

ΣΕΙΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
ΛΟΡΚΙΔΗ ΜΕΛΙΝΑ 3ο ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 1.40
ΚΡΟΥΣΣΟΥ ΑΝΝΑ 2ο ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 1.30
ΜΠΟΥΡΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1ο ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 1.30

 

ΣΤΙΒΟΣ ΑΓΟΡΙΩΝ

80μ.

ΣΕΙΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ 10.30
ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ 10.40
ΝΤΕΡΑΪ ΜΑΡΙΚΛΕΪΝ 1ο ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 10.50

 

600μ.

ΣΕΙΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
ΑΘΗΝΑΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ 1.46.00
ΣΤΡΑΚΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1ο ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 1.48.30
ΝΤΟΥΒΛΙΑΝΤ ΒΛΑΝΤΙΣΛΑΒ 3ο ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 1.49.80

 

ΜΗΚΟΣ

ΣΕΙΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
ΠΑΓΩΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ 4.43
ΤΖΩΡΤΖΑΤΟΣ ΦΙΛΑΡΕΤΟΣ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ 4.30
ΧΡΗΣΤΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ 4.24

 

ΥΨΟΣ

ΣΕΙΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ 1.65
ΚΑΤΣΙΒΕΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ 1.45
ΜΟΥΪΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2ο ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 1.35

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΒΕΤΕΡΑΝΩΝ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΔΡΩΝ

100μ

35-39 ΚΟΥΛΟΥΜΠΗΣ ΠΑΡΙΣΗΣ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ 12.05
ΜΟΣΧΟΝΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ           ΚΕΦ/ΝΙΑΣ 15.03
45-49 ΣΕΡΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ 16.00
60-64 ΚΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΑΣ 19.30
75-79 ΜΠΕΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 16.90
80-84 ΑΞΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΕΒΑΣ 23.00
90-94 ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ 30.80

 

200μ

45-49 ΣΕΡΡΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ 28.30
ΣΕΡΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ 29.40
75-79 ΜΠΕΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 38.80
90-94 ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ 62.50

 

800μ

35-39 ΜΕΤΑΞΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ                       ΚΕΦ/ΝΙΑΣ     3΄ 02΄΄
40-44 ΧΑΛΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ     2΄ 49΄΄
80-84 ΔΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ    5΄ 16΄΄

 

1500μ

35-39 ΚΟΥΛΟΥΜΠΗΣ ΠΑΡΙΣΗΣ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ 5΄ 20΄΄
ΦΩΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ 5΄ 33΄΄
ΣΤΑΘΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΗΣ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ 7΄ 23΄΄
40-44 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΣ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ 7΄ 14΄΄
45-49 ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ 5΄ 58΄΄
ΣΕΡΡΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ 6΄02΄΄
50-54 ΠΑΝΑΓΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΑΡΤΑΣ 6΄02΄΄
ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ 6΄ 24΄΄
55-59 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΣΕΒΑΣ 7΄ 56΄΄
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΤΡΑΣ 8΄ 02΄΄
ΑΚΑΚΤΣΕ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΩΝ/ΤΩΝ 8΄ 04΄΄
65-69 ΜΑΦΟΥΛΗΣ ΗΛΙΑΣ ΣΕΒΑΣ 7΄ 49΄΄
ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΕΒΑΣ 7΄ 50΄΄
70-74 ΚΑΤΣΑΚΙΩΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΕΒΑΣ 7΄ 29΄΄
80-84 ΠΡΑΣΣΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΣΕΒΑΣ 8΄ 11΄΄
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΩΝ/ΤΩΝ 8΄ 41΄΄

 

5000μ

35-39 ΚΟΥΛΟΥΜΠΗΣ ΠΑΡΙΣΗΣ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ 21΄ 18΄΄
40-44 ΧΑΛΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ 20΄ 19΄΄
45-49 ΚΑΛΟΓΗΡΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ 20΄ 33΄΄
50-54 ΠΑΝΑΓΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΑΡΤΑΣ 24΄ 36΄΄
ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ 24΄ 54΄΄
55-59 ΑΚΑΚΤΣΕ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΩΝ/ΤΩΝ 30΄ 56΄΄
60-64 CHRIS PHILIPS ΚΕΦ/ΝΙΑΣ 22΄ 27΄΄
70-74 ΚΑΤΣΑΚΙΩΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΕΒΑΣ 27΄ 48΄΄
80-84 ΠΡΑΣΣΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΣΕΒΑΣ 29΄ 45΄΄

 

3000μ ΒΑΔΗΝ

55-59 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΣΕΒΑΣ 23΄ 44΄΄
65-69 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΕΒΑΣ 19΄ 49΄΄
ΜΑΦΟΥΝΗΣ ΗΛΙΑΣ ΣΕΒΑΣ 24΄ 17΄΄
80-84 ΔΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΤΗΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 22΄ 04΄΄
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΩΝ/ΤΩΝ 23΄ 44΄΄

 

ΣΦΑΙΡΑ

35-39 ΜΟΣΧΟΝΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ 5,63μ
40-44 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ 8,33μ
ΓΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ 8,15μ
ΑΝΑΛΥΤΗΣ ΣΤΑΘΗΣ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ 7,52μ
45-49 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ 10.00μ
50-54 ΔΑΝΑΛΑΤΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ ΣΕΒΑΣ 9,70μ
65-69 ΑΥΓΟΥΣΤΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ 12,25μ
ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΕΒΑΣ 6,70μ
70-74 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΑΜΠΗΣ ΑΡΤΑΣ 8,17μ
ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝ/ΤΩΝ 7,90μ
80-84 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ ΣΕΒΑΣ 8,80μ
ΑΞΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΕΒΑΣ 7,35μ

 

ΑΚΟΝΤΙΟ

35-39 ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ 40,02μ
40-44 ΠΟΛΛΑΤΟΣ ΗΛΙΑΣ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ 28,77μ
45-49 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ΣΕΒΑΣ 40,19μ
50-54 ΑΓΟΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 41,93μ
65-69 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΑΜΠΗΣ ΑΡΤΑΣ 20.50μ
75-80 ΘΩΜΑΣ ΛΑΜΠΡΟΔΙΟΝΥΣΗΣ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ 16,59μ
70-74 ΔΕΔΕΣ ΝΙΚΟΣ ΑΣΕΔΑΣ 22,77μ

 

ΔΙΣΚΟΣ

35-39 ΜΕΤΑΞΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ 31,34μ
ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ 29,54μ
40-44 ΠΟΛΛΑΤΟΣ ΗΛΙΑΣ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ 21,98μ
50-54 ΑΓΟΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 24,38μ
60-64 ΚΟΥΡΤΗΣ ΝΩΝΤΑΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 37,97μ
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ 23,40μ
65-69 ΑΓΓΛΟΥΠΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΩΝ/ΤΩΝ 39,94μ
70-74 ΜΕΤΑΞΑΣ ΠΑΝΑΓΗΣ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ 19,64μ
ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΩΝ/ΤΩΝ 19,10μ

 

ΣΦΥΡΑ

55-59 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΕΒΑΣ 35,94μ
ΔΑΝΑΛΑΤΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ ΣΕΒΑΣ 34,12μ
ΚΟΥΡΤΗΣ ΝΩΝΤΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 33,49μ
80-84 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ ΣΕΒΑΣ 25,00μ

 

ΤΡΙΠΛΟΥΝ

45-49 ΚΤΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΡΗΤΗΣ 11,50μ
60-64 ΘΩΜΑΣ ΘΩΜΑΣ ΑΛΕΞ/ΛΗ 10,11μ

 

ΥΨΟΣ

35-39 ΜΕΤΑΞΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ 1,45μ
45-49 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ 1,50μ

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

 

100μ

75-79 ΣΙΑΚΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ ΣΕΒΑΣ 29.10
80-84 ΚΑΤΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΣΕΒΑΣ 37.90

 

55-59 ΑΜΒΡΟΣΙΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ 47.90

 200μ

1500μ

35-39 ΣΑΜΟΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ 6.06.
ΑΝΔΡΟΝΗ ΚΛΕΟΝΙΚΗ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ 7.31
50-54 ΒΑΪΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 7.35.8
55-59 ΑΜΒΡΟΣΙΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ 7.41.10
30-34 ΜΠΕΝΕΤΑΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ 33.16
35-39 ΣΑΜΟΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ 23.01
ΑΝΔΡΟΝΗ ΚΛΕΟΝΙΚΗ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ 24.40
45-49 ΣΠΥΡΑΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ 30.50
50-54 ΒΑΪΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 28.08
55-59 ΜΠΕΝΕΤΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ 34.44

 

5000μ

ΥΨΟΣ

50-54 ΦΙΛΙΠΠΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΣΕΒΑΣ 1.10

 

ΜΗΚΟΣ

30-34 ΓΕΡΟΛΥΜΑΤΟΥ ΕΥΑ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ 4.10

 

ΔΙΣΚΟΣ

50-54 ΤΟΥΡΣΟΥΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΛΑΡΙΣΑ 21.96
60-64 ΑΓΓΛΟΥΠΑ ΧΛΟΗ ΚΩΝ/ΤΩΝ 23.65

 

ΑΚΟΝΤΙΟ

50-54 ΤΟΥΡΣΟΥΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΛΑΡΙΣΑ 25.20
ΦΛΟΥΝΤΖΑΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΔΙΑΣ 23.98

 

50-54 ΦΙΛΙΠΠΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΣΕΒΑΣ 9.83
ΤΟΥΡΣΟΥΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΛΑΡΙΣΑ 9.83
ΦΩΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ 4.16
60-64 ΑΓΓΛΟΥΠΑ ΧΛΟΗ ΚΩΝ/ΤΩΝ       8.86
ΜΠΕΚΑΤΩΡΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ 6.23
65-69 ΔΕΔΕ ΕΥΔΟΚΙΑ ΑΣΕΔΑΣ 5.67

ΣΦΑΙΡΑ

 

ΣΦΥΡΑ

60-64 ΑΓΓΛΟΥΠΑ ΧΛΟΗ ΣΕΒΑΣ 20.09

 

email