Tα αποτελέσματα των εκλογών στο ΠΑΣΟΚ Κεφαλονιάς- Ιθάκης

ΠΑΣΟΚ

ΠΑΣΟΚ

Ολοκληρώθηκαν σήμερα 24 Φεβρουαρίου 2013, οι Διαδικασίες για την ανάδειξη Συνέδρων που θα εκπροσωπήσουν το Νομό μας στο 9ο Συντακτικό Συνέδριο του ΠΑΣΟΚ που θα διεξαχθεί στις 28Φεβρουαρίου – 3 Μαρτίου 2013 και το Συνέδριο Νεολαίας που θα διεξαχθεί στις 27-28 Φεβρουαρίου2013

Οι ολομέλειες που έγιναν και η ψηφοφορία που ακολούθησαν με την μεγάλη συμμετοχή μελών και φίλων του ΠΑ.ΣΟ.Κ. δείχνει πως το ΠΑ.ΣΟ.Κ. αντέχει, αλλάζει , μετασχηματίζεται και συμμετέχει στο Πολιτικό σκηνικό με αξιώσεις και προοπτική.

Η Νομαρχιακή Επιτροπή ΠΑΣΟΚ Κεφαλονιάς Ιθάκης, ευχαριστεί όλα τα μέλη και τους φίλους του κινήματος που συμμετείχαν στην Διαδικασία αυτή.

Με πρωταγωνιστή την Νεολαία, που έδωσε το δικό της δυναμικό παρόν, η οργάνωσή μας θα προχωρήσει ενωμένη παρά τις δύσκολες συγκυρίες για να πετύχει αυτό που όλοι επιζητούμε και θέλουμε: την Σωτηρία της χώρας και την Ανασυγκρότηση της παράταξης μας.

Τα αποτελέσματα στο Νομό μας είναι τα εξής:

1. Συνέδριο ΠΑΣΟΚ

Α) Δημοτική Οργάνωση Κεφαλονιάς

Εψήφισαν643

Έγκυρα641

Άκυρα14.

Λευκά1

Εκλέγονται 12 Αντιπρόσωποι που είναι οι παρακάτω:

1.ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΚΗΣΤΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ

2.ΓΕΩΡΓΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΒΛΑΣΣΙΟΥ

3.ΔΙΒΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΟΓΙΩΡΓΗ

4.ΘΩΜΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

5.ΚΟΤΣΙΛΙΝΗΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ

6.ΜΑΡΩΠΟΥΛΟΥ -ΖΑΦΕΙΡΑΤΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

7 . ΣΑΜΟΥΡΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ

8. ΣΠΥΡΑΤΟΣ ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

9. ΣΠΥΡΑΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ

10. ΤΡΕΜΟΥΝΤΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ

11 . ΦΛΩΡΑΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

12. ΦΡΑΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 Β. Δημοτική Οργάνωση Ιθάκης 

.Εψήφισαν 302.

Έγκυρα 283.

Άκυρα 24.

Λευκά 0

Εκλέγεται: Ο Βασιλόπουλος Γεώργιος του Τηλέμαχου

2) Συνέδριο Νεολαίας ΠΑΣΟΚ

Για την Εκλογή Αντιπροσώπων Νεολαίας

Εψήφισαν 332

Έγκυρα 332

Άκυρα 0

Λευκά 0

Εκλέγονται 20 Αντιπρόσωποι που είναι οι παρακάτω

1.ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΚΗΣΤΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ

2.ΓΑΒΡΙΕΛΑΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3 . ΘΩΜΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

4 . ΚΑΤΣΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

5. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6. ΚΟΥΓΙΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ

7. ΚΟΥΝΑΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

8. ΛΑΖΑΡΙΑΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

9. ΛΥΚΙΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

10 . ΛΥΚΙΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

11. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

12. ΠΕΠΟΝΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΑΓΓΕΛΟΥ

13. ΣΑΜΟΥΡΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ

14. ΣΑΡΑΝΤΗ ΕΛΕΝΗ – ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ

15. ΣΠΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

16. ΣΠΥΡΑΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ

17. ΣΠΥΡΑΤΟΣ ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

18. ΦΡΑΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

19. ΧΑΤΖΗΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΑΝΩΛΗ

20. GJONAJ FATJON του GJOVALIN

email